0603 100K 1% 0,2W rezystor powierzchniowy CRGH0603F100K
Rezystor do montażu powierzchniowego
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: CRGH0603F100K
Opis produktu
Opis produktu
Rezystor do montażu powierzchniowego
| rezystancja | 100K |
| tolerancja | 1% |
| moc | 200mW |
| napięcie pracy | 50V |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| obudowa | 0603 |
| montaż | powierzchniowy |
| symbol producenta | CRGH0603F100K |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.