0473.001MRT1L 1A / 125V bezpiecznik topikowy osiowy
Bezpiecznik topikowy osiowy
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 0473.001MRT1L
Opis produktu
Opis produktu
Bezpiecznik topikowy osiowy
| symbol | 0473.001MRT1L |
| prąd | 1A |
| typ | powolne topnienie |
| zdolność wyłączenia Iac | 50A |
| zdolność wyłączenia Idc | 50A |
| napięcie znamionowe Vac | 125V |
| napięcie znamionowe Vdc | 125V |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.