020-103041BB przełącznik kołyskowy stabilny, okrągły ON-OFF-ON
Przełącznik kołyskowy stabilny 3-pozycyjny, bez podświetlenia
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 020-103041BB
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny 3-pozycyjny, bez podświetlenia
| symbol | 020-103041BB |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF-ON |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 6A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| wymiary | Φ23x25mm |
| otwór montażowy | Φ20mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.