Żarówka LED, barwa neutralna 4000K, moc 5,2W, trzonek GU10
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 5,2W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 40W) o barwie świecenia "neutralny biały"
Wystaw opinię o produkcie
7,32 zł
Cena
7,32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
9,00 zł
Cena
9,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: EM/ZA Z75135
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 5,2W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 40W) o barwie świecenia "neutralny biały"
| symbol | EM/ZA Z75135 |
| moc świecenia | 5,2W |
| zamiennik tradycyjny | 40W |
| jasność | 360lm |
| barwa światła | neutralny biały 4000K |
| kąt świecenia | 38° |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | GU10 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.