ZH4 gniazdo bezpiecznika topikowego na panel 250V / 10A
Oprawa bezpiecznika topikowego 5x20mm montowany na obudowę
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
wycofany z oferty
Niedostępny
Kod produktu: ZH4
Opis produktu
Opis produktu
Oprawa bezpiecznika topikowego 5x20mm montowany na obudowę
| symbol | ZH4 |
| typ | gniazdo przekaźnika |
| prąd | 6,3A |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| długość całkowita | 37mm |
| otwór montażowy | Φ13mm |
| rodzaj bezpiecznika | szklany 5x20 |
| wyprowadzenia | lutowane |
| montaż | na panel |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.