TPS61170DRVR impulsowy regulator napięcia, wyj. 3-38V; QFN6
Impulsowy regulator napięcia
Wystaw opinię o produkcie
13,41 zł
Cena
13,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,41 zł
Promocja trwa do %s
16,50 zł
Cena
16,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TPS61170DRVR
Opis produktu
Opis produktu
Impulsowy regulator napięcia o napięciu wyjściowym w zakresie 3-38V
| symbol | TPS61170DRVR |
| typ | impulsowy regulator napięcia |
| ilość wyjść | 1 |
| napięcie wyjściowe | 3-38V |
| prąd wyjściowy | 1,2A |
| napięcie zasilające | 3-18V |
| częstotliwość | 1,2MHz |
| topologia | Boost (step up) |
| obudowa | QFN6 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.