STP30NF10 tranzystor N-MOSFET 100V; 25A; 45mR, TO220
Tranzystor N-MOSFET do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: STP30NF10
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor N-MOSFET do montażu przewlekanego.
| symbol | STP3NF10 |
| rodzaj tranzystora | N-MOSFET |
| napięcie drenu | 100V |
| rezystancja przewodzenia | 45mΩ |
| napięcie progowe | 20V |
| prąd | 25A |
| moc | 115W |
| obudowa | TO220 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.