SI4835BDY tranzystor P-MOSFET 30V; 13A; 0,03R; SO8
Tranzystor P-MOSFET do montażu powierzchniowego.
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SI4835BDY
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor P-MOSFET do montażu powierzchniowego.
| symbol | SI4835BDY |
| rodzaj tranzystora | P-MOSFET |
| napięcie drenu | 30V |
| rezystancja przewodzenia | 0,03Ω |
| napięcie progowe | 3V |
| prąd | 12A |
| moc | 2,5W |
| obudowa | SO8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.