SFH309 fototranzystor dł. fali 860nm; średnica 3mm
Fototranzystor o długości fali 860nm
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SFH309
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | SFH309 |
| długość fali | 860nm |
| napięcie kolektor-emiter | 35V |
| prąd | 15mA |
| moc rozproszona | 135mW |
| kąt widzenia | 24° |
| soczewka | przeźroczysta |
| temperatura pracy | -40°C / 100°C |
| średnica | 3mm |
| montaż | przewlekany |
Fototranzystor o długości fali 860nm
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.