RTM1090 oprawka metalowa chromowana diody LED 10mm; wypukła
Metalowa oprawka diody LED
- LED 10mm
- wypukła
Wystaw opinię o produkcie
7,32 zł
Cena
7,32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
9,00 zł
Cena
9,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RTM1090
Opis produktu
Opis produktu
Metalowa chromowana oprawka diody LED 3mm
| symbol | RTM1090 |
| typ | oprawka diody LED |
| rodzaj diody | 10mm |
| rodzaj | wypukła |
| długość całkowita | 16mm |
| długość gwintu | 8mm |
| otwór montażowy | 13,7mm |
| materiał | metal |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.