LCD-AC-1602C-YIY Y/G-E6 C PBF wyświetlacz LCD 2x16 znaków
Wyświetlacz alfanumeryczny LCD o ilości znaków 16x2 wykonany w technologii STN positiv z podświetleniem w kolorze żółto-zielonym
Wystaw opinię o produkcie
36,59 zł
Cena
36,59 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
36,59 zł
Promocja trwa do %s
45,00 zł
Cena
45,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
45,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 001750
Opis produktu
Opis produktu
Wyświetlacz alfanumeryczny LCD o ilości znaków 16x2 wykonany w technologii STN positiv z podświetleniem w kolorze żółto-zielonym
| symbol | AC-1602C-YIY Y/G-E6 PBF |
| typ | wyświetlacz LCD |
| ilość znaków | 2x16 |
| podświetlenie | żółto-zielone |
| wysokość znaku | 9,66mm |
| wymiar płytki PCB | 122x44mm |
| wymiar okna | 99x25mm |
| wyprowadzenia | od spodu |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| technologia | STN positiv |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.