Akumulator Li-Lon MR18650 3,6V / 2000mAh
Akumulator Litowo - jonowy
- seria 18650
- napięcie 3,6V
- pojemność 2000mAh
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 18650-2000 VARGO
Opis produktu
Opis produktu
Ogniwo Litowo-jonowe serii 18650 o napięciu 3,6V i pojemności 2000mAh
| symbol | 18650-2000 |
| rodzaj akumulatora | litowo-jonowy |
| napięcie znamionowe | 3,6V |
| pojemność | 2000mAh |
| max. prąd ładowania | 4A |
| standardowy prąd ładowania | 1,5A |
| max. prąd rozładowania | 15A |
| wymiary | Φ18,3x65mm |
| producent | Vargo |
Akumulator nieposiadający zabezpieczenia przed nadmiernym rozładowaniem i naładowaniem.
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.