Akumulator Li-Ion MR18650 3,6V / 3100mAh, SAMSUNG
Akumulator Litowo - jonowy
- seria 18650
- napięcie 3,6V
- pojemność 3100mAh
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 18650-3100
Opis produktu
Opis produktu
Ogniwo Litowo-jonowe serii 18650 o napięciu 3,6V i pojemności 3100mAh
| symbol | MR 18650-3100 |
| rodzaj akumulatora | litowo-jonowy |
| napięcie znamionowe | 3,6V |
| pojemność | 3100mAh |
| max. prąd ładowania | 4A |
| standardowy prąd ładowania | 1,5A |
| max. prąd rozładowania | 15A |
| wymiary | Φ18,3x65mm |
| producent | Samsung |
Akumulator nieposiadający zabezpieczenia przed nadmiernym rozładowaniem i naładowaniem.
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.