Akumulator 18650 INR18650M29 3,6V / 2850mAh, Li-Lion
Akumulator Litowo - jonowy
- seria 18650
- napięcie 3,6V
- pojemność 2850mAh
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 18650 2850MAH
Opis produktu
Opis produktu
Ogniwo Litowo-jonowe serii 18650 o napięciu 3,6V i pojemności 2850mAh
| symbol | 18650 2850MAH |
| rodzaj akumulatora | litowo-jonowy |
| napięcie znamionowe | 3,6V |
| pojemność | 2850mAh |
| max. prąd ładowania | 4A |
| standardowy prąd ładowania | 1,5A |
| max. prąd rozładowania | 15A |
| wymiary | Φ18x65mm |
| seria | INR18650M29 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.