AM1L-0505SZ przetwornica napięcia DC/DC
AM1L-0505SZ to miniaturowy, izolowany moduł zasilający DC/DC o mocy 1W, zaprojektowany do montażu powierzchniowego (SMD). Przetwornica dostarcza stabilne napięcie wyjściowe 5V DC przy zasilaniu wejściowym 5V. Dzięki kompaktowej obudowie i wysokiej niezawodności, jest to idealne rozwiązanie do izolacji sygnałów oraz eliminacji pętli masy w nowoczesnych układach elektronicznych, gdzie liczy się oszczędność miejsca.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AM1L-0505SZ
Opis produktu
Miniaturowa przetwornica napięcia DC/DC o mocy 1W. Jest to przetwornica separująca napięcie wyjściowe z 5V na 5V zapewniając przy tym izolację galwaniczną.
| symbol | AM1L-0505SZ |
| typ | przetwornica DC/DC |
| napięcie zasilające | 4,5-5,5V |
| napięcie wyjściowe | 5V |
| prąd wyjściowy | 200mA |
| moc | 1W |
| ilość wyjść | 1 |
| wymiar | 12,7x7,5x4,1mm |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| montaż | powierzchniowy |
- Montaż powierzchniowy (SMD): Kompaktowa obudowa ułatwia automatyczny montaż na płytkach PCB.
- Izolacja galwaniczna: Separacja wejście/wyjście na poziomie 1000 VDC zapewnia bezpieczeństwo i czystość sygnałów.
- Wysoka wydajność: Optymalna sprawność minimalizuje wydzielanie ciepła wewnątrz urządzenia.
- Szeroki zakres temperatur: Pracuje stabilnie w przedziale od -40°C do +85°C.
- Ochrona: Wbudowane zabezpieczenie przed zwarciem (ograniczone czasowo).
- Niski profil: Niewielka wysokość modułu pozwala na stosowanie go w płaskich urządzeniach elektronicznych.
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.