AF-02841BS-B wyświetlacz LED czerwony, jasność 6mcd, wspólna anoda
Wyświetlacz LED 7-segmentowy
- kolor świecenia czerwony
- wysokość znaku 6,4mm
- wspólna anoda
Wystaw opinię o produkcie
2,85 zł
Cena
2,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,85 zł
Promocja trwa do %s
3,50 zł
Cena
3,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AF-02841BS-B
Opis produktu
Opis produktu
AF-02841BS-B jest to czterocyfrowy wyświetlacz numeryczny o wspólnych wyprowadzeniach segmentów cyfr (katody) co umożliwia jego multipleksowe sterowanie. Kolor świecenia czerwony, wysokość pola odczytowego wynosi 14,22mm
| symbol | AF-02841BS-B |
| typ | wyświetlacz LED |
| kolor świecenia | czerwony |
| wyprowadzenia | wspólna anoda |
| ilość cyfr | 4 |
| jasność świecenia | 6mcd |
| długość fali | 648nm |
| prąd | 20mA |
| wysokość cyfry | 6,4mm |
| wymiar | 32,2x10,1mm |
| montaż | THT |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.