AD-05624BB-B wyświetlacz LED niebieski, jasność 25mcd, osobne wyprowadzenia
Wyświetlacz LED 7-segmentowy
- kolor świecenia niebieski
- wysokość znaku 14,5mm
- wspólna anoda
Wystaw opinię o produkcie
3,09 zł
Cena
3,09 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,09 zł
Promocja trwa do %s
3,80 zł
Cena
3,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,80 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AD-05624BB-B
Opis produktu
Opis produktu
AD-05624BS-B jest to dwu cyfrowy wyświetlacz numeryczny o osobnych wyprowadzeniach dla każdego wyświetlacza co umożliwia jego niezależne sterowanie. Kolor świecenia niebieski, wysokość pola odczytowego wynosi 14,5mm.
| symbol | AD-05624BB-B |
| typ | wyświetlacz LED |
| kolor świecenia | niebieski |
| wyprowadzenia | osobne wyprowadzenia |
| ilość cyfr | 2 |
| jasność świecenia | 60mcd |
| długość fali | 470nm |
| prąd | 20mA |
| wysokość cyfry | 14,5mm |
| wymiar | 25,1x19mm |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.