AC-4002A YIY Y/G E6 wyświetlacz alfanumeryczny LCD 40x2
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 40x2 i podświetleniem żółto - zielonym, wykonany w technologii STN positiv
Wystaw opinię o produkcie
44,72 zł
Cena
44,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
44,72 zł
Promocja trwa do %s
55,00 zł
Cena
55,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
55,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AC-4002A YIY Y/G
Opis produktu
Opis produktu
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 40x2 i podświetleniem żółto - zielonym, wykonany w technologii STN positiv
| symbol | AC-4002A YIY Y/G E6 |
| ilość znaków | 40x2 |
| podświetlenie LED | żółto - zielone |
| wysokość znaku | 5,55mm |
| wymiar płytko PCB | 182x33,5mm |
| wymiar okna | 154,5x15,8mm |
| wyprowadzenia | z boku |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| temperatura pracy | 0°C / 50°C |
| technologia STN | pozytyw |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.