AC 2002A YIY Y/G wyświetlacz alfanumeryczny LCD 2x20
Wyświetlacz LCD alfanumeryczny 2x20 z podświetleniem LED
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AC-2002A YIY Y/G
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | HY-2002A YIY Y/G |
| ilość znaków | 2x20 |
| podświetlenie LED | żółto - zielone |
| wysokość znaku | 5,55mm |
| wymiar płytko PCB | 116x37mm |
| wymiar okna | 82,2x29mm |
| wyprowadzenia | z boku |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| temperatura pracy | 0°C / 50°C |
| technologia STN | pozytyw |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.