AC-2002A GLW K/W-E-12 wyświetlacz alfanumeryczny LCD 20x2
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 20x2 i podświetleniem w kolorze żółto - zielonym
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
do wyczerpania zapasów
Niedostępny
Kod produktu: AC-2002A GLW K/W
Opis produktu
Opis produktu
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 20x2 i podświetleniem w kolorze żółto - zielonym
| symbol | AC-2002A GLW-K/W-E-12 |
| ilość znaków | 20x2 |
| podświetlenie LED | żółto - zielony |
| wysokość znaku | |
| wymiar płytko PCB | 116,3x37,1mm |
| wymiar okna | 91,3x32,1mm |
| wyprowadzenia | z boku |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| temperatura pracy | 0°C / 50°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.