AC-1602F MIRGB RGB/K wyświetlacz alfanumeryczny LCD 16x2
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 16x2 i podświetleniem w kolorze RGB
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
do wyczerpania zapasów
Niedostępny
Kod produktu: AC-1602F MIRGB
Opis produktu
Opis produktu
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 16x2 i podświetleniem w kolorze RGB
| symbol | AC-1602F MIRGB RGB/K |
| ilość znaków | 16x2 |
| podświetlenie LED | RGB |
| wysokość znaku | |
| wymiar płytko PCB | 85,2x30,2mm |
| wymiar okna | 73,2x27,1mm |
| wyprowadzenia | z boku |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| temperatura pracy | 0°C / 50°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.