AC-1602C-DLW W/KK-E12 wyświetlacz alfanumeryczny LCD 2x16
Wyświetlacz alfanumeryczny LCD 2x16 znaków, podświetlenie białe.
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: AC-1602C-DLW W/KK
Opis produktu
Opis produktu
Wyświetlacz alfanumeryczny LCD 2x16 znaków, podświetlenie białe
| symbol | AC-1602CDLW W/KK-E12 |
| typ | wyświetlacz alfanumeryczny |
| ilość znaków | 2x16 |
| podświetlenie | białe |
| technologia | FFSTN - negatyw |
| wysokość znaku | 9,66mm |
| wymiar płytko PCB | 122x44x13mm |
| wymiar okna | 94,8x20mm |
| wyprowadzenia | od spodu |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| temperatura pracy | 0°C / 50°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.