AC-1602 DLR R/KK-E12-C wyświetlacz alfanumeryczny LCD 16x2
Wyświetlacz alfanumeryczny LCD o ilości znaków 16x2 wykonany w technologii FFSTN negatyw z podświetleniem w kolorze czerwonym.
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AC-1602 DLR R/KK
Opis produktu
Opis produktu
Wyświetlacz alfanumeryczny LCD o ilości znaków 16x2 wykonany w technologii FFSTN negatyw z podświetleniem w kolorze czerwonym.
| symbol | AC-1602DLR R/KK-E12-C |
| typ | wyświetlacz alfanumeryczny |
| ilość znaków | 16x2 |
| podświetlenie LED | czerwone |
| wysokość znaku | 5,56mm |
| wymiar płytko PCB | 64x16mm |
| wymiar okna | 56,21x11,5mm |
| wyprowadzenia | od spodu |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| technologia FFSTN | negatyw |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.