AC-0802E FIA A/KK wyświetlacz alfanumeryczny LCD 8x2
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 8x2 i podświetleniem w kolorze czerwonym
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
do wyczerpania zapasów
Niedostępny
Kod produktu: AC-0802E FIA A/K
Opis produktu
Opis produktu
Alfanumeryczny wyświetlacz LCD o ilości znaków 8x2 i podświetleniem w kolorze czerwonym
| symbol | AC-0802E FIA A/KK |
| ilość znaków | 8x2 |
| podświetlenie LED | czerwone |
| wysokość znaku | 5,56mm |
| wymiar płytko PCB | 58x30mm |
| wymiar okna | 38x16mm |
| wyprowadzenia | z boki |
| raster wyprowadzeń | 2,54mm |
| temperatura pracy | 0°C / 50°C |
| technologia STN |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.