0259.375 bezpiecznik topikowy szybki 375mA / 125V
Bezpiecznik topikowy do zastosowań specjalnych.
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,57 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 0259.375
Opis produktu
Opis produktu
Bezpiecznik topikowy do zastosowań specjalnych.
| symbol | 0259.375 |
| prąd bezpiecznika | 375mA |
| rodzaj bezpiecznika | szybki |
| zdolność wyłączenia Iac | 50A |
| zdolność wyłączenia Idc | 300A |
| napięcie znamionowe | 125V |
| spadek napięcia | 2,1V |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.