0031.1001 gniazdo bezpiecznika topikowego na panel 6,3A / 250V
Oprawa bezpiecznika topikowego 5x20mm montowanego na obudowę
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 0031.1001
Opis produktu
Opis produktu
Oprawa bezpiecznika topikowego 5x20mm montowanego na obudowę
| symbol | 0031.1001 |
| typ | oprawka bezpiecznika |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 6,3A |
| rodzaj bezpiecznika | szklany 5x20mm |
| montaż | na panel |
| otwór montażowy | 13mm |
| wyprowadzenia | lutowane |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.