SMD120D licznik energi elektrycznej 1P MID 45A
Elektroniczny licznik pobranej energii elektrycznej prądu przemiennego jednofazowego z dokładnością 1/B
Licznik jest zgodny z Unijną Dyrektywą 2004/22/WE tzw dyrektywa MID
Pomiar energii odbywa się poprzez wejście impulsowego
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SMD120D
Opis produktu
Opis produktu
Elektroniczny licznik pobranej energii elektrycznej prądu przemiennego jednofazowego z dokładnością 1/B
| symbol | SMD120D |
| typ | licznik energii elektrycznej |
| napięcie znamionowe | 230Vac |
| napięcie pracy | 176-276Vac |
| prąd znamionowy | 5-45A |
| prąd rozruchowy | 0,4lb % |
| częstotliwość | 50Hz |
| wyjście impulsowe | 2W / 10VA |
| wyświetlacz | 1000imp/kWh |
| wyświetlacz | LCD |
| max. odczyt | 99999,9kWh |
| temperatura pracy | -20°C / 50°C |
| montaż | szyna DIN |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.