Katalog produktów
Kontakt


Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe
„BNS” Sp. z o.o.
 40-874 Katowice, ul. Tysiąclecia 31

        
             czynne:  poniedziałek - piątek  8.00 - 16.00

  • tel. : 32  250 45 42 
  • tel.   32  352 01 46
  • tel.   32  351 00 41
  • fax.  32  352 01 47 - automat
  • GG:  3841373 ; 3743610
  • e-mail : biuro@bns.com.pl
  • e-mail : zamowienia@bns.com.pl
  • e-mail : bns1@poczta.onet.pl
  • e-mail : bns2@poczta.onet.pl
  • e-mail : ksiegowosc@bns.com.pl
  • www.bns.com.pl



    Numer Identyfikacyjny NIP: 526-021-53-49 
    Regon: 002028965
    Forma prawna Spółki: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 
    Kapitał Zakładowy Spółki: 50.000,- zł. (wpłacony w całości)
    Rejestr Handlowy: KRS nr 0000141071, Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy
    Bank obsługujący konto firmy: BGK 53 1130 1091 8300 0000 0000 5607



     


Zarząd Firmy:   
Prezes Zarządu - Tomasz Goc
Wiceprezes Zarządu - Piotr Lata  
                 tel. 501-296-753     p.lata@bns.com.pl
Prokurent - Elżbieta Goc                                                                     


Handlowiec:
    - Eugeniusz Marzec
                tel  501-296-750      e.marzec@bns.com.pl
    - Wojciech Koj
                tel. 501-454-916      w.koj@bns.com.pl
   - Marcin Tukiendorf
                tel. 603-974-526      m.tukiendorf@bns.com.pl
   - Dariusz Chat
                tel. 601-631-807      d.chat@bns.com.pl
   - Robert  Polaczkiewicz
                tel. 502-022-566      r.polaczkiewicz@bns.com.pl
   - Barbara Pytel
                tel.                              b.pytel@bns.com.pl

          

Realizacja KSI Media
Przedsiębiorstwo „BNS” Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży podzespołów i elementów elektrotechnicznych i elektronicznych. Wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz solidność kupiecka pozwoliły stworzyć bogatą ofertę handlową dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych naszych odbiorców. Zaopatrujemy w sprzęt i podzespoły elektroniczne niemal wszystkie największe firmy na terenie miast : Katowice, Chorzów, Siemianowice, Bytom, Świętochłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 25000 pozycji.
Dodano produkt do koszyka
L.p. Sposób przesyłki Opis Cena netto VAT Cena brutto -
1 Przesyłka kurierska DHL - pobranie (do 5kg) Przesyłka kurierska DHL pobranie - dostawa na następny dzień 16,26 23 20,00
2 Odbiór osobisty Odbiór osobisty 0,00 23 0,00
3 Przesyłka kurierska DPD - pobranie (do 5kg) Przesyłka kurierska DPD pobranie - dostawa na następny dzień 16,26 23 20,00